Меблева фурнітура використовується для покращення зовнішнього вигляду меблів, а також функціональної організації простору в помешканні. Від її якості часто залежить надійність меблів, їх комфортність та період служби.

Сам термін «меблева фурнітура» включає в себе більше десяти тисяч найменувань. До них відносяться різноманітні петлі, ролики, пантографи, ніжки до столів та диванів, заглушки, кронштейни, кріплення тощо. Щоб забезпечити належне функціонування лише однієї шафи-купи, необхідно укомплектувати її кількома видами різної фурнітури.

Компанія «ДСП плюс» пропонує великий вибір фурнітури для меблів. Це і метисна продукція, і кухонні комплектуючі, до складу яких входять: муфти, стяжки, гвинти,

дюбелі, ролики, ніжки, амортизатори для дверей, петлі, заглушки, войлочні самоклейки, комплектуючі до розсувних систем, кухонна фурнітура. У нас можна знайти все необхідне для оснащення меблів необхідними конструктивними елементами. Наша меблева фурнітура, в свою чергу, допоможе вам в якісному оформленні інтер’єру, створенні додаткового затишку і комфорту.

Усі цікаві для вас меблеві аксесуари ви легко зможете знайти на нашому сайті, зателефонувати або написати повідомлення щодо замовлення. Якщо ж виникнуть запитання, то наші продавці-консультанти нададуть кваліфіковані поради.

Інтернет-каталог «ДСП плюс» реалізує сучасну якісну меблеву фурнітуру за доступними цінами. Для гуртових покупців діють привабливі знижки.