При виборі нового кухонного гарнітуру потрібно звертати увагу не лише на фасади та загальний дизайн, а й на стільницю, здатну стати цікавим акцентом в приміщенні кухні. Крім того, придбавши нову кухонну стільницю, можна при мінімальних затратах сил та фінансів оновити старий кухонний інтер’єр.

У наш час стільниці для кухні – дуже різноманітні. Їх виготовляють з дерева, каменя, металу, скла, пластика та інших матеріалів. Проте дотепер є дуже затребуваними стільниці, виготовлені з ДСП. І це легко пояснити – адже вони мають цілу низку переваг:

  • стійкість до пошкоджень і подряпин;
  • невибагливість в догляді;
  • прийнятну ціну;
  • стійкість до харчових кислот;
  • велику палітру кольорів;
  • практичність (їх легко міняти в разі необхідності чи при бажанні).

Функція стільниці для кухні полягає не лише в ролі кухонного столу для приймання їжі, а й як території для її приготування. Адже саме на кухонній стільниці розміщується побутова техніка, посуд, кухонне начиння, яке має бути доступним та безпечним. Робочі поверхні стільниць повинні бути гладенькими та міцними, стійкими до механічних ушкоджень.

Правила вибору стільниць для кухні

Перш ніж купити стільницю, яка припала Вам до душі за своїм виглядом, потрібно переконатися, що вона підійде до інших кухонних меблів по своїх розмірах. Найкраще в такому випадку замовити стільницю, а не купувати готову. Стільниця на замовлення в компанії «ДСП плюс» максимально відповідатиме Вашим вимогам.

Друге, на що варто звернути увагу – це відповідність обраного матеріалу для стільниці стандартам якості та санітарно-гігієнічним вимогам.

При виборі кухонної стільниці також потрібно звертати увагу на виробника та його репутацію, щоб не витратити гроші на неякісну продукцію.

Компанія «ДСП плюс» пропонує широкий асортимент стільниць від різних європейських виробників. Наші стільниці – міцні, привабливі на вигляд та доступні за ціною. У нас можна купити готовий виріб, а можна придбати стільницю для кухні за індивідуальним замовленням!