Компанія «ДСП ПЛЮС» – постачальник комплектуючих для виробництва меблів.


Серед наших товарів – плити ДСП, ДВП, OSB, фанера, МДФ плита та панелі, стільниці, фурнітура та фасадне наповнення. Крім того, «ДСП ПЛЮС» надає супутні послуги: порізку, поклейку, свердління, фрезерування тощо.

«ДСП ПЛЮС» – це насамперед команда, цехи з сучасним обладнанням, великі склади з багатим асортиментом продукції, просторі торгівельні зали та відмінний сервіс.

Наш персонал постійно вдосконалює свій рівень, і результат цього – працелюбний, комунікабельний та відповідальний колектив. Наша команда  працює злагоджено й оперативно, вона – як єдиний організм, який постійно розвивається та вдосконалюється. Увага до клієнтів, чесність, взаємоповага та взаємовиручка – основні принципи нашої компанії. Ми відслідковуємо всі сучасні тенденції, пов’язані з нашою професійною діяльністю, і активно впроваджуємо їх в життя. Ми пробуємо нові матеріали, методи обробки, технології виробництва, підвищуємо якість обслуговування клієнтів. Асортимент готової продукції регулярно оновлюється.

«ДСП ПЛЮС» співпрацює з кращими, відомими бездоганною репутацією та винятковою надійністю, постачальниками матеріалів. Тому ми пропонуємо купити ДСП, ДВП, OSB, фанеру, МДФ різних відтінків та товщини – широкий асортимент товару задовольнить найвибагливіші потреби.

Для своїх клієнтів ми надаємо взаємовигідні умови співпраці, які зацікавлять як дрібних виробників, так і великих. Ми пропонуємо доступні ціни на меблеві комплектуючі та послуги, сучасні екологічні матеріали, великий вибір продукції, швидке та високоякісне обслуговування, професійні консультації.

Завітайте до нас та переконайтесь особисто!