ПОРІЗКА ПЛИТ ДСП, МДФ, ФАНЕРИ


Усім відомо, що при виготовленні меблів чи їх ремонті кожна деталь повинна мати певний розмір та форму. Часто для досягнення необхідних параметрів необхідно провести нарізання листового матеріалу (ДСП, ДВП чи іншого).

ВИГОТОВЛЕННЯ ФАСАДІВ


Оскільки в наш час меблева промисловість використовує безліч різних матеріалів, то виробники меблевих фасадів намагаються обирати для їх виготовлення варіанти, які максимально підійдуть для площі приміщення та його стилю.

ВИГОТОВЛЕННЯ ДВЕРЕЙ ТА ШАФ КУПЕ


Сьогодні легко й просто купити готову шафу-купе, проте інколи можуть виникнути проблеми з її розміщенням та встановленням. Тому професіонали радять не купувати, а замовляти шафи-купе. Адже шафа-купе, яка служитиме не один рік, має відповідати всім потребам замовника. Крім того шафа, виготовлена за індивідуальним замовленням, буде розміщена максимально ефективно, не займаючи зайвих сантиметрів житлового простору. Найкраще з таким завданням справляються вбудовані шафи-купе, які можна розташовувати в нішах, комірчинах чи інших не надто функціональних місцях. Сучасні шафи-купе дуже різняться за розмірами: від невеликої, звичної усім, шафи, до – габаритної гардеробної.

ПОКЛЕЙКА КРОМКИ ПВХ


Компанія «ДСП ПЛЮС» здійснює поклейку кромки ПВХ на плити якісно та швидко, з використанням термопласту, на професійному обладнанні, завдяки чому кріплення на торцях виглядають непомітно, майже монолітно. У каталозі нашого підприємства представлено великий асортимент розмірів та кольорів кромки ПВХ, тому клієнти можуть обирати продукцію на свій смак. У більшості кольорова гама кромки повторює цінні породи дерев.

СВЕРДЛІННЯ


Компанія «ДСП плюс» надає послуги з присадки/свердління отворів в плитах ДСП. Присадкою називається процес свердління циліндричних отворів у меблевих фасадах – дверцятах меблів, призначених для кріплення фурнітури.

ФРЕЗЕРУВАННЯ


Фрезерування – складна технологічна операція для обробки заготовок будь-якої твердості: ДСП, дерев різних порід, МДФ. Ціна на фрезерування в «ДСП плюс» залежить від складності замовлення, але завжди відповідає якості виконаних робіт.