Деревні плити виготовляються з натуральної деревини зі спеціальними добавками: синтетичними смолами чи мінеральними сполученнями. Завдяки такому поєднанню вони володіють чудовими експлуатаційними характеристиками, підходящими для вирішення певних технологічних задач. Деревно-плитні матеріали зберігають всі переваги натурального дерева і водночас майже позбавлені його недоліків. Одна з найбільших переваг плит – різноманітність формату і легша, порівняно з натуральною деревиною, обробка. Крім того, ціна на деревні плити набагато нижча, ніж на дерево.

Компанія «ДСП ПЛЮС» пропонує на продаж великий вибір деревних плит, які дещо відрізняються одна від одної своїми характеристиками. Якщо ви плануєте виготовити меблі або провести ремонт і бажаєте придбати будівельні матеріали – завітайте до нас!

На нашому сайті можна вибрати такі матеріали як:

  • деревно-стружкові плити (ДСП, шліфована ДСП, ламінована ДСП);
  • деревно-волокнисті плити (ДВП, МДФ);
  • орієнтовано-стружкові плити (OSB);
  • фанеру.

Ми пропонуємо великий вибір недорогих матеріалів від провідних виробників. Наші деревні плити відрізняються міцністю, привабливим естетичним виглядом та мінімальним вмістом формальдегідів. Їх легко різати та фрезерувати, вони не розшаровуються під впливом високої температури та вологи. Технологія виготовлення дозволяє досягти будь-якого забарвлення плит, які потім можна використати в різноманітних інтер’єрах. На всю продукцію ми надаємо відповідні сертифікати якості.

Усі перераховані переваги будуть актуальними лише в тому випадку, коли при виробництві плит було дотримано певних технологій та процесів. Обробка торців кромкою – одна з необхідних умов тривалої служби деревних плит.