Меблеві фасади в інтер’єрі насамперед впадають у вічі, саме тому вони мають бути бездоганними. На сучасному ринку представлена велика кількість матеріалів, які дозволяють виготовити фасади, здатні прикрасити інтер’єр, виготовлений в будь-якому стилі. Дзеркальні та скляні оздоблення можуть бути виконані в графітових, бронзових, срібних та сатинових тонах. Дзеркальні фасади зазвичай покривають захисною плівкою. Найкраще такі фасади виглядають в стилях хай-тек, техно та мінімалізм. Їх можна використовувати при оформленні шаф та шаф-купе. Шафа з дзеркальним фасадом візуально розширить приміщення та додасть простору. Такі шафи пасуватимуть як для гардеробних, так і для спальних кімнат.

Ламінована ДСП – популярний фасадний матеріал

Часто для меблевих фасадів використовують ламіновану ДСП. Компанія «ДСП плюс» також пропонує виготовлення фасадних наповнень з цього недорогого та якісного матеріалу. Фасади, виготовлені з ДСП, не потребують особливого догляду та тривалий час виглядатимуть привабливо. Вони функціональні й практичні. Ми залюбки виготовимо фасади для кухонних гарнітурів, шаф-купе та меблевих комплектів для передпокоїв і віталень.

Фасади МДФ – розумне співвідношення ціни та якості

Використовуючи плівкові фасади МДФ, виробники меблів відкрили для себе великі можливості. Для цього матеріалу характерні такі переваги як різноманітність кольорів, простота в обслуговуванні та довговічність. Виготовляючи плівкові фасади МДФ, компанія «ДСП плюс» гарантує їх стійкість до механічних і хімічних впливів, а також до ультрафіолету й підвищеної вологості. Ми пропонуємо купити естетично привабливі та якісні фасади за доступною ціною, будь-яких форм і розмірів.