Виготовлення дверей та шаф купе


Сьогодні легко й просто купити готову шафу-купе, проте інколи можуть виникнути проблеми з її розміщенням та встановленням. Тому професіонали радять не купувати, а замовляти шафи-купе. Адже шафа-купе, яка служитиме не один рік, має відповідати всім потребам замовника. Крім того шафа, виготовлена за індивідуальним замовленням, буде розміщена максимально ефективно, не займаючи зайвих сантиметрів житлового простору. Найкраще з таким завданням справляються вбудовані шафи-купе, які можна розташовувати в нішах, комірчинах чи інших не надто функціональних місцях. Сучасні шафи-купе дуже різняться за розмірами: від невеликої, звичної усім, шафи, до – габаритної гардеробної.

Переваги шаф-купе

Основна перевага шафи-купе – оптимальна організація простору. Крім того, існує ще низка позитивних характеристик: зручність в експлуатації, привабливий дизайн, захист речей від пилу, хороша місткість. Замовити якісні й функціональні шафи-купе різних габаритів можна в інтернет-магазині «ДСП-плюс». При їх виготовленні ми використовуємо лише якісні складові, сучасну надійну фурнітуру, привабливі фасади. Ціни на шафи-купи залежать від розмірів та матеріалів, з яких їх виготовлятимуть. Зразки наших шаф-купе можна переглянути на відповідних розділах. Шафа із дзеркальними розсувними дверима стане окрасою будь-якого приміщення.

Двері-купе

Двері-купе – універсальне рішення для сучасних інтер’єрів. Їх використовують не тільки при виготовленні меблів, але й у якості міжкімнатних перегородок. Двері-купе – найкращий варіант, щоб закрити отвір або нішу, чи розділити приміщення на кілька зон. Любителі оригінальних інтер’єрів також прагнуть купити розсувні двері–купе. Крім того, такі двері ще й дуже комфортні у використанні.

В інтернет-каталозі «ДСП-плюс» можна замовити розсувні двері-купе на дуже вигідних умовах. Наша продукція не лише приваблива на вигляд, а й міцна та надійна. При виборі дверей-купе звертайте увагу на дизайн, вид кріплення та матеріал. Наша компанія при виготовленні розсувних дверей використовує сучасні та перевірені часом матеріали, а також різні їх комбінації. Ми виготовимо розсувну систему з урахуванням усіх ваших побажань і гарантуємо належну якість своїх виробів.