Фрезерування


Фрезерування – складна технологічна операція для обробки заготовок будь-якої твердості: ДСП, дерев різних порід, МДФ. Ціна на фрезерування в «ДСП плюс» залежить від складності замовлення, але завжди відповідає якості виконаних робіт.

ДСП – це матеріал, який отримав популярність завдяки невисокій ціні, міцності та простоті в обробці. Він успішно використовується для виготовлення дверей, меблів, рекламних конструкцій і виставкових стендів. Фрезерування ДСП, на відміну від лінійного розкрою, дозволяє виготовляти деталі зі складними контурами, що надає конструкторам і дизайнерам безмежні можливості для втілення задумок. Ламіновані ДСП використовуються для виготовлення дверей, меблів, у дизайні приміщень, тоді як неламіновані активно застосовуються в будівництві, виготовленні рекламних елементів. Сучасні ДСП виготовлені в широкій гамі текстур та кольорів.

Особливості фрезерування ДСП

Недостатня еластичність ДСП інколи в процесі обробки призводить до кришення, що, в свою чергу, не дозволяє плиті міцно утримувати цвяхи та шурупи, особливо при повторному закручуванні. З цією ж проблемою стикаються при фрезеруванні ДСП на верстатах. У разі неправильно підібраних фрез і швидкісних режимів під час фрезерування по кромці ламінованого ДСП можуть з’явитися відколи. Саме через це плиту забраковують. Допомагають в боротьбі зі сколами компресійні фрези, виготовлені з твердосплавних металів, діаметр яких – від 3 мм та більше. Для тривалої роботи фрези її діаметр не повинен перевищувати товщину матеріалу.

Фрезерування вже багато років є основним способом розрізання та обробки твердих матеріалів. У компанії «ДСП плюс» для цього процесу використовують фрезу (спеціальний зубчастий інструмент) з безліччю лез, що обертаються навколо осі з великою швидкістю. Наше підприємство активно застосовує потенціал комп’ютерних технологій. Верстати з програмним управлінням надають заготовкам будь-яку запрограмовану форму. Переміщення фрези в межах робочої ділянки виконується з ювелірною точністю, незалежно від виду поверхні. Керуючи процесом за допомогою комп’ютера, можна досягти ідеального повторення навіть складних тривимірних моделей.