Порізка плит ДСП, МДФ, Фанери


Усім відомо, що при виготовленні меблів чи їх ремонті кожна деталь повинна мати певний розмір та форму. Часто для досягнення необхідних параметрів необхідно провести нарізання листового матеріалу (ДСП, ДВП чи іншого).

Сьогодні ДСП широко застосовується при виготовленні недорогих, але якісних корпусних меблів. Одним з найважливіших факторів хорошого результату є якість розпилу плит. Оскільки ручними інструментами домогтися розпилу високої якості практично неможливо, необхідно застосовувати спеціальне обладнання.

Компанія «ДСП плюс» забезпечена сучасним обладнанням, яке дозволяє проводити розпил ДСП з максимальною точністю, гарантує виготовлення деталей потрібного розміру і форми.

Плити МДФ також вимагають особливого підходу до розпилу, тому саме високотехнологічні верстати гарантують відсутність відколів чи інших побічних ефектів, і, як результат, меблі з таких плит виглядатимуть набагато привабливіше.

Наші послуги затребувані як у професіоналів з виготовлення меблів, так і серед любителів, бажаючих «оновити» свої меблі, відремонтувати чи виготовити меблі власноруч. Стосовно любителів-непрофесіоналів, які прагнуть самостійно спроектувати і зібрати меблі – ми пропонуємо виконання розпилу матеріалів відповідно до вказаних ними розмірів.