Свердління плит ДСП


Компанія «ДСП плюс» надає послуги з присадки/свердління отворів в плитах ДСП. Присадкою називається процес свердління циліндричних отворів у меблевих фасадах – дверцятах меблів, призначених для кріплення фурнітури.

Обробка будівельних або меблевих ДСП суттєво відрізняється від обробки звичайної деревини. При використанні деревно-стружкових плит для меблів чи з іншою метою, крім розпилювання, часто застосовується свердління. Під час монтажу ДСП використовуються конфірмати чи болти, під які попередньо висвердлюються отвори. Варто знати, що затуплені свердла або ті, що працюють з недостатньою швидкістю, часто розщеплюють край отвору, який потрібно просвердлити. З метою уникнення таких пошкоджень необхідно правильно вести дриль та ретельно підбирати якісні свердла. За відсутності досвіду роботи з дрилем краще не братися за свердління отворів в дорогих плитах, щоб не пошкодити їх і не звинувачувати потім виробника плит ДСП в низькій якості продукції.

Якщо при розпилюванні використовувалася дискова пилка, і по краю розпилу залишились нерівності, то їх можна позбутися за допомогою рубанка чи рашпіля. Якщо ж розпил було проведено вміло та акуратно, то й зріз буде чистим і рівним, в такому разі додаткову обробку проводити не обов’язково.

Свердління отворів ми здійснюємо у відповідності з картою присадки – кресленням, на якому зазначено відстані від краю заготовки до центру отворів, глибина і діаметри отворів, а також відстані між ними.

Спеціалісти «ДСП плюс» розуміються на тому, наскільки важливою є точність присадки для якості складання меблів. Наше високотехнологічне обладнання дозволяє отримати присадочні отвори заданих розмірів без сколів. Ми використовуємо для свердління отворів свердлильно-присадочний верстат, який гарантує точність свердління до 0,1 мм без сколів, будь-якої складності. Ціна на свердління в «ДСП плюс» – доступна, а якість роботи – висока. Приймаємо як оптові, так і одиночні замовлення.