Поклейка кромки ПВХ


Компанія «ДСП ПЛЮС» здійснює поклейку кромки ПВХ на плити якісно та швидко, з використанням термопласту, на професійному обладнанні, завдяки чому кріплення на торцях виглядають непомітно, майже монолітно. У каталозі нашого підприємства представлено великий асортимент розмірів та кольорів кромки ПВХ, тому клієнти можуть обирати продукцію на свій смак. У більшості кольорова гама кромки повторює цінні породи дерев.

Кожен, хто хоча б раз використовував плиту ДСП, знає, що поверхні її – гладенькі, тоді як торці виглядають неестетично, представляючи собою суміш стружки та клею. Для надання їм привабливого вигляду потрібно застосовувати крайкування – поклейку декоративної кромки з ПВХ. Крім того, наклеювання кромки можна проводити на готових меблях, тим самим якнайдовше зберігаючи їх естетичний вигляд та комфортність. Кромка ПВХ зміцнює та захищає від вологи, негативних хімічних і фізичних впливів. Наносити пластикову кромку в домашніх умовах досить складно, тому краще звернутися до спеціалістів, які клеять кромку ПВХ за допомогою спеціальних верстатів.

Компанія «ДСП ПЛЮС »здійснює поклейку кромки ПВХ на плити якісно та швидко, з використанням термопласту, на професійному обладнанні, завдяки чому кріплення на торцях виглядають непомітно, майже монолітно. У каталозі нашого сайту представлено великий асортимент розмірів та кольорів кромки ПВХ, тому клієнти можуть обирати продукцію на свій смак.У більшості кольорова гама кромки повторює цінні породи дерев.

Для ПВХ кромки характерні:

  • висока зносостійкість;
  • довговічність;
  • функціональність;
  • вогнестійкість;
  • захист від відколів;
  • еластичність;
  • зручність обробки.

Замовляючи поклейку кромки в нас, ви отримуєте оперативне виконання замовлення, гарантію на продукцію та виконані послуги, а також доставку. Ми виконуємо роботи як зі своїми матеріалами.

Ціна на поклейку кромки ПВХ зазначена з розрахунку за метр погонний.